 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK107BJ104KA-T)
Taiyo Yuden TMK107BJ104KA-T
PartNo:
TMK107BJ104KA-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 68883
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0603 25V 0.1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:25 V