 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK107BJ105KA-T)
Taiyo Yuden TMK107BJ105KA-T
PartNo:
TMK107BJ105KA-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 241292
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0603 25V 1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:25 V