 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK212BJ224KGHT)
Taiyo Yuden TMK212BJ224KGHT
PartNo:
TMK212BJ224KGHT
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 768000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0805 25V 0.22uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.047 uF
Voltage Rating DC:450 V