 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK316B7106KL-TD)
Taiyo Yuden TMK316B7106KL-TD
PartNo:
TMK316B7106KL-TD
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 161410
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 1206 25V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:25 V