 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK316BJ106KL-T)
Taiyo Yuden TMK316BJ106KL-T
PartNo:
TMK316BJ106KL-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 141786
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1206 25V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:100 uF
Voltage Rating DC:6.3 V