 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK316F106ZL-T)
Taiyo Yuden TMK316F106ZL-T
PartNo:
TMK316F106ZL-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 67206
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Y5V 1206 25V 10uF +80/-20%
RoHS:Details
Capacitance:0.047 uF
Voltage Rating DC:630 V