 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK325BJ106MM-T)
Taiyo Yuden TMK325BJ106MM-T
PartNo:
TMK325BJ106MM-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 64047
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1210 25V 10uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:12 pF
Voltage Rating DC:50 V