 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK325BJ226MM-T)
Taiyo Yuden TMK325BJ226MM-T
PartNo:
TMK325BJ226MM-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 125242
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1210 25V 22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:16 V