 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK325F106ZH-T)
Taiyo Yuden TMK325F106ZH-T
PartNo:
TMK325F106ZH-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 68017
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Y5V 1210 25V 10uF +80/-20%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:35 V