 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK105CG150JV-F)
Taiyo Yuden UMK105CG150JV-F
PartNo:
UMK105CG150JV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 68041
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT C0G 0402 50V 15pF 5%
RoHS:Details
Capacitance:6.8 uF
Voltage Rating DC:25 V