 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK105CG180JV-F)
Taiyo Yuden UMK105CG180JV-F
PartNo:
UMK105CG180JV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 83764
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT C0G 0402 50V 18pF 5%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:25 V