 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK107B7224KA-TR)
Taiyo Yuden UMK107B7224KA-TR
PartNo:
UMK107B7224KA-TR
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 75769
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0603 50V 0.22uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.33 uF
Voltage Rating DC:100 V