 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK212B7105KG-T)
Taiyo Yuden UMK212B7105KG-T
PartNo:
UMK212B7105KG-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 117554
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0805 50V 1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:1500 pF
Voltage Rating DC:50 V