 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK316AB7475KL-T)
Taiyo Yuden UMK316AB7475KL-T
PartNo:
UMK316AB7475KL-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 433817
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 1206 50V 4.7uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.022 uF
Voltage Rating DC:100 V