 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK316BBJ106ML-T)
Taiyo Yuden UMK316BBJ106ML-T
PartNo:
UMK316BBJ106ML-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 81823
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1206 50V 10uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:2.2 uF
Voltage Rating DC:25 V