 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK325BJ106KM-T)
Taiyo Yuden UMK325BJ106KM-T
PartNo:
UMK325BJ106KM-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 67747
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1210 50V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:25 V