 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK325BJ106MM-T)
Taiyo Yuden UMK325BJ106MM-T
PartNo:
UMK325BJ106MM-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 205671
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1210 50V 10uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:10 V