 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UMK325C7106MM-T)
Taiyo Yuden UMK325C7106MM-T
PartNo:
UMK325C7106MM-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 109892
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7S 1210 50V 10uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:10 pF
Voltage Rating DC:50 V