 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (UVK105CH1R2BW-F)
Taiyo Yuden UVK105CH1R2BW-F
PartNo:
UVK105CH1R2BW-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 57554
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI FREQ 0402 C0H 50V 1.2pF +/-.1pF
RoHS:Details
Capacitance:2200 pF