 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Vishay / Vitramon  (VJ0603Y104KXJCW1BC)
Vishay / Vitramon VJ0603Y104KXJCW1BC
PartNo:
VJ0603Y104KXJCW1BC
Manufacturers: Vishay / Vitramon
Qty: 77207
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.1uF 16volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:330 pF
Voltage Rating DC:1 kV