 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD10ED680JO3F)
Cornell Dubilier CD10ED680JO3F
PartNo:
CD10ED680JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 160
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 68pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:68 pF
Voltage Rating:500 V