 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD10FA391JO3)
Cornell Dubilier CD10FA391JO3
PartNo:
CD10FA391JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 91
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 390pF 100V +/-5%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:390 pF
Voltage Rating:100 V