 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD10FC271JO3F)
Cornell Dubilier CD10FC271JO3F
PartNo:
CD10FC271JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 120
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 270pF 300V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:270 pF
Voltage Rating:300 V