 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD10FD161FO3)
Cornell Dubilier CD10FD161FO3
PartNo:
CD10FD161FO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 97
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 160pF 500V +/-1%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:160 pF
Voltage Rating:500 V