 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD10FD251JO3F)
Cornell Dubilier CD10FD251JO3F
PartNo:
CD10FD251JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 131
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 250pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:250 pF
Voltage Rating:500 V