 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15ED430JO3F)
Cornell Dubilier CD15ED430JO3F
PartNo:
CD15ED430JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 185
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 43pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:43 pF
Voltage Rating:500 V