 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15ED470GO3F)
Cornell Dubilier CD15ED470GO3F
PartNo:
CD15ED470GO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 159
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 47pF 500V +/-2%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:47 pF
Voltage Rating:500 V