 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15ED510GO3F)
Cornell Dubilier CD15ED510GO3F
PartNo:
CD15ED510GO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 197
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 51pF 500V +/-2%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:51 pF
Voltage Rating:500 V