 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15ED680GO3F)
Cornell Dubilier CD15ED680GO3F
PartNo:
CD15ED680GO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 172
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 68pF 500V +/-2%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:68 pF
Voltage Rating:500 V