 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FA152FO3F)
Cornell Dubilier CD15FA152FO3F
PartNo:
CD15FA152FO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 94
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 1500pF 100V +/-1%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:1500 pF
Voltage Rating:100 V