 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FC791F03)
Cornell Dubilier CD15FC791F03
PartNo:
CD15FC791F03
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 95
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 790PF 300V 1%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:790 pF
Voltage Rating:300 V