 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FD111FO3)
Cornell Dubilier CD15FD111FO3
PartNo:
CD15FD111FO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 198
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 110pF 500V +/-1%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:110 pF
Voltage Rating:500 V