 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FD111FO3F)
Cornell Dubilier CD15FD111FO3F
PartNo:
CD15FD111FO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 138
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 110pF 500V +/-1%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:110 pF
Voltage Rating:500 V