 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FD131FO3)
Cornell Dubilier CD15FD131FO3
PartNo:
CD15FD131FO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 187
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 130pF 500V +/-1%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:130 pF
Voltage Rating:500 V