 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FD131JO3F)
Cornell Dubilier CD15FD131JO3F
PartNo:
CD15FD131JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 151
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 130pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:130 pF
Voltage Rating:500 V