 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FD161JO3F)
Cornell Dubilier CD15FD161JO3F
PartNo:
CD15FD161JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 108
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 160pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:160 pF
Voltage Rating:500 V