 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FD301GO3)
Cornell Dubilier CD15FD301GO3
PartNo:
CD15FD301GO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 104
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 300pF 500V +/-2%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:300 pF
Voltage Rating:500 V