 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FD361GO3)
Cornell Dubilier CD15FD361GO3
PartNo:
CD15FD361GO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 98
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 360pF 500V +/-2%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:360 pF
Voltage Rating:500 V