 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD15FD391GO3F)
Cornell Dubilier CD15FD391GO3F
PartNo:
CD15FD391GO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 86
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 390pF 500V +/-2%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:390 pF
Voltage Rating:500 V