 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD16FD132JO3)
Cornell Dubilier CD16FD132JO3
PartNo:
CD16FD132JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 115
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 1300pF 500V +/-5%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:1300 pF
Voltage Rating:500 V