Cornell Dubilier (CD16FD181JO3)
PartNo:
CD16FD181JO3
Qty:
111
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 180pF 500V +/-5%
Capacitance:
180 pF
Voltage Rating:
500 V
Case Length:
10.9 mm
Case Width:
3.8 mm
Case Height:
11.7 mm