Cornell Dubilier (CD16FD331JO3F)
PartNo:
CD16FD331JO3F
Qty:
184
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 330pF 500V +/-5%
Details
Capacitance:
330 pF
Voltage Rating:
500 V
Case Length:
11.4 mm
Case Width:
4.1 mm
Case Height:
11.9 mm