 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD16FD471JO3F)
Cornell Dubilier CD16FD471JO3F
PartNo:
CD16FD471JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 95
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 470pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:470 pF
Voltage Rating:500 V