 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD17CD150JO3F)
Cornell Dubilier CD17CD150JO3F
PartNo:
CD17CD150JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 100
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 15pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:15 pF
Voltage Rating:500 V