 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD17ED200JO3F)
Cornell Dubilier CD17ED200JO3F
PartNo:
CD17ED200JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 276
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 20pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:20 pF
Voltage Rating:500 V