Cornell Dubilier (CD17ED430JO3F)
PartNo:
CD17ED430JO3F
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
223
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 43pF 500V +/-5%
Details
Termination Style:
Radial
Capacitance:
43 pF
Voltage Rating:
500 V