Cornell Dubilier (CD17FD221JO3)
PartNo:
CD17FD221JO3
Qty:
195
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 220pF 500V +/-5%
RoHS:
No
Capacitance:
220 pF
Voltage Rating:
500 V
Tolerance:
0.05
Temperature Coefficient:
Case Length:
11.7 mm
Case Width:
5.1 mm
Case Height:
9.7 mm