 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD17FD331JO3F)
Cornell Dubilier CD17FD331JO3F
PartNo:
CD17FD331JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 140
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 330pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:330 pF
Voltage Rating:500 V