 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD18FD561JO3F)
Cornell Dubilier CD18FD561JO3F
PartNo:
CD18FD561JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 85
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 560pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:560 pF
Voltage Rating:500 V