 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19ED700JO3)
Cornell Dubilier CD19ED700JO3
PartNo:
CD19ED700JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 115
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 70PF 500V 5%
Termination Style:Radial
Capacitance:70 pF
Voltage Rating:500 V